Patologia skóry i rozumienie procesów patologicznych w dermatologii

Jest nam niezwykle miło zaprosić Państwa na posiedzenie naukowe pt. "Patologia skóry i rozumienie procesów patologicznych w dermatologii".

Posiedzenie odbędzie się 7. grudnia 2019 roku w Auli im. prof. Grzybowskiego w Klinice Dermatologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego przy ul. Koszykowej 82a i jest ono adresowane do studentów medycyny oraz lekarzy i doktorantów. Podczas wydarzenia wykłady wygłoszą eksperci z dziedziny dermatologii oraz patomorfologii.

Wkrótce zostanie udostępniony dokładny program oraz formularz zgłoszeniowy, umożliwiający uczestnictwo w posiedzeniu. Zapraszamy do dołączenia do wydarzenia na Facebooku, gdzie zamieścimy wyżej wymieniony formularz i plan wydarzenia.