Patologia skóry i rozumienie procesów patologicznych w skórze

W sobotę 7. grudnia 2019 roku w Auli im. prof. Grzybowskiego mieszczącej się w Klinice Dermatologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego odbyło się posiedzenie naukowe pt. "Patologia skóry i rozumienie procesów patologicznych w skórze".

Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Profesor Lidii Rudnickiej, Pani Doktor Joanny Czuwary i Pani Doktor Magdaleny Misiak-Gałązki, które od samego początku wspierały naszą inicjatywę oraz zgodziły się wziąć aktywny udział w organizacji wydarzenia, a także do zaproszonych ekspertów - Pani Rektor Barbary Górnickiej, Pani Profesor Anny Nasierowskiej-Guttmejer oraz Pana Doktora Michała Ostrowskiego. To był dla nas zaszczyt gościć Państwa w naszych murach i wysłuchać świetnych wykładów o tematyce dermatologiczno-patomorfologicznej.

Z dumą możemy powiedzieć, że nasze wydarzenie przyciągnęło nie tylko studentów, ale także lekarzy z rozmaitych ośrodków naukowych w całej Polsce, a miejsca rozeszły się w ciągu kilku dni od rozpoczęcia rejestracji na posiedzenie. Mamy ogromną nadzieję, że wkrótce ponownie spotkamy się podczas konferencji organizowanej przez SKN Dermatologii i serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszej skromnej galerii zdjęć z posiedzenia.